Zaprojektuj ulotkę Bieszczady Ekology

 • Status: Closed
 • Hadiah: zł150
 • Penyertaan diterima: 6
 • Pemenang: JacekDemczak

Ringkasan Peraduan

Witam Państwa firma realizuje pionierski projekt w bieszczadach są to wycieczki krajoznawcze w bieszczadzkim parku narodowym ecomeleksem pojazdem na prąd
potrzebujemy ulotki która przekona ludzi aby do nas przyjechali i przejechali się trasa
umieszczę tutaj rózne materiały i pomózcie dbać o ekologie w bieszczadach

Trasa Ustrzyki Górne - Wołosate ( Tarnica )
Tekst z którego proszę sobie coś wybrać do ulotki przedstawiam poniżej szukam osób kreatywnych przekonujących ta ulotka ma zachęcać
TRASA 2
Ustrzyki Górne – Wołosate (Tarnica)
Wołosate ( Tarnica)- Ustrzyki Górne
„Nie byłeś na Tarnicy, nie byłeś w Bieszczadach”- zapraszamy do zwiedzania Bieszczadzkiego Parku Narodowego naszym EKOMELEKSEM (Śladami Watahy).
Start Ustrzyki Górne parking. Koniec trasy Wołosate- punkt sprzedaży biletów pod Tarnicą.
Długość trasy 7 km. Piękna, malownicza trasa, wzdłuż rzeki z widokiem na góry.
Jeździmy na energii odnawialnej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze piękne Bieszczady pozostały nadal tak samo piękne, tak samo dzikie i przede wszystkim bez spalin.
Zapraszamy do naszego EKOMELEKSA, a poczujesz czar tych wspaniałych gór i wiatr we włosach. EKOMELEKS to najnowsza atrakcja w Bieszczadach - jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, przede wszystkim ze względu na swój elektryczny napęd i możliwość ekologicznego przemieszczania się kilkunastu osób naraz.
Wołosate to doskonała baza wypadowa w wyższe partie Bieszczadów. Po drodze dowiesz się ciekawych informacji o historii Parku i nacieszysz się widokiem przepięknej przyrody, a przy okazji pooddychasz świeżym górskim powietrzem. Będąc już w Wołosatym warto zwrócić uwagę na torfowisko wysokie „Wołosate” oraz obelisk poświęcony pamięci B. Kranz - sołtys Wołosatego.  W okresie letnim "życie" w Wołosatem skupia się zazwyczaj w okolicach parkingu. W sezonie jest on mocno zapełniony samochodami. Nie trzeba chyba, więc dłużej przekonywać, że wybór EKOMELEKSA jest dobrym pomysłem.
Tarnica to najwyższa góra polskich Bieszczad i nie bez powodu cieszy się takim uznaniem wśród turystów, lubiących piesze górskie wycieczki. Na szczyt prowadzą dwa szlaki turystyczne. Na głównej kulminacji znajduje się punkt geodezyjny i żelazny krzyż ustawiony w 1987 r. upamiętniający – wraz z wmurowaną tablicą – pobyt Korola Wojtyły z  5 sierpnia 1953. Tarnica stanowi najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w polskich Bieszczadach. Poza przepiękną panoramą najbliższych grzbietów górskich, w pogodne dni można zobaczyć Połoninę Równą, Połoninę Krasną, a nawet zarysy Tatr.
Podróżując z nami, wysłuchasz wielu barwnych opowieści: przewodników bieszczadzkich, rodzimych zakapiorów dzięki czemu już malownicza trasa stanie się bardziej magiczna.
Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, dzieci ( będą zachwycone!).
Dlatego już się nie zastanawiaj i wyrusz z nami EKOMELEKSEM śladami Watahy!

Kemahiran Disyorkan

Maklum balas Majikan

“ok jest wporzadku”

Gambar Profil fomes, Poland.

Penyertaan teratas dari peraduan ini

Lihat Lagi Entri

Papan Penjelasan Umum

Belum ada mesej.

Bagaimana mula dengan peraduan

 • Paparkan peraduan anda

  Paparkan Peraduan Anda Cepat dan mudah

 • Dapatkan berjuta penyertaan

  Dapatkan Bertan-tan Penyertaan Dari serata dunia

 • Anugerahkan penyertaan terbaik

  Anugerahkan penyertaan terbaik Muat turun fail-fail - Mudah!

Paparkan Peraduan Sekarang atau Sertai kami Hari Ini!