Tapis

Carian terbaru saya
Tapis melalui:
Bajet
hingga
hingga
hingga
Jenis
Kemahiran
Bahasa
  Status Pekerjaan
  8,297 design ve tugasan ditemui, harga dalam USD
  Ebook Design 6 days left
  DISAHKAN

  I would like to develop an ebook for a financial Institution , called "Initiation to Online Investingª. I´ve all the content, I just need to place it on a nice design, and with our corporate logo and branding.

  $81 (Avg Bid)
  $81 Avg Bida
  67 bida

  Merhaba aydiincann, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Avg Bida
  1 bida

  ...edificios de esa epóca. Con lo cúal lo que necesito es un presupuesto para que me diseñen los dibujos en 2D de las 7 maravillas del mundo antiguo estilo animado como el que se ve en las fotos adjuntas. Estas son las 7 maravillas: La Gran Pirámide de Guiza. Los Jardines Colgantes de Babilonia. El Templo de Artemisa. La Estatua de Zeus en Olimpia. . El

  $179 (Avg Bid)
  $179 Avg Bida
  8 bida

  Yeni bir danismanlik pazaryeri projesinin front-end kismini gelistirecek bir arkadas ariyoruz. Gerekli yetkinlikler: UI/UX, HTML,CSS, iyi derecede Javascript, REST, JSON ve FW (Angular veya Vue veya React) tecrube/bilgisi web tasarimi responsive olarak gerceklestirilecektir.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Avg Bida
  22 bida

  ...olarak kesinleşecek olan web sitesi ile mobil yazılımı projesi için; Web ve mobil uygulama projelendirmeyi toplam paket şeklinde, proje kaynak kodu ile birlikte, sade görünüm güncel arayüz ile, web sunucu install ve demo ile talep ediyorum. Web ve mobil yazılım senaryosu aynı olmalı ve senaryo aşağıda şu şekilde verilebilir: 1. Yaln...

  $201 (Avg Bid)
  $201 Avg Bida
  3 bida

  Need very precise virtual assistant for customer service (customer write back and call-back) and office tasks (data entry). Must know flawless Italian. Must ve VERY PRECISE.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Avg Bida
  2 bida

  Satınalmış olduğumuz Pointfinder theme kurulumu ve satınalmış olduğumuz WPML ile bunu çoklu dil olarak yüklenen her ilanda otamatik translate edilmesini sağlama [login to view URL]

  $115 (Avg Bid)
  $115 Avg Bida
  7 bida

  merhaba, web sitemde aktif olarak kendine özgü bir tema kullanmaktayım. maalesef temayı değiştiremiyorum. usta ve firmaların hizmetlerini tanıtabileceği, ihtiyacı olan kişilerinde teklif alabileceği bir eklenti arıyorum. çok fazla araştırdım fakat bulamadım. mantıklı düşünüldüğünde en yakın alternatif freelance işlemleri gibi duruyor.

  $213 (Avg Bid)
  $213 Avg Bida
  13 bida

  Hi! I´m starting a small business regarding cycling apparel. I´m looking for Illustrator or Photoshop designers to design the clothes regarding ideas I´ve got so I can send to print and then to a fabric sublimation process.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Avg Bida
  26 bida

  Merhaba innosen, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Yazi yazmak muxtemüx isler meselen serbest isler, slaydlar duzeldilmesi, hər hansı mövzu haqqında yazu, her hansu movzu haqqında slayd və hərəkətli animasiyalarda olmaqla. UmÜmu bubüt yazi işlərini ede bilirem Tarasim iisə ayaqqabı en cço isimdii ferwlf ayaqqabılar gozumde canlandirib cekirem mesela bir magaza ilə anlasia bu tasarimlari magazaya vere bilerem

  $4444 (Avg Bid)
  $4444 Avg Bida
  2 bida

  hi i`ve create a form in magneto 2 adminhtml when i want to save it after doing save charecter will be changed to question mark i need save data to arabic language

  $27 (Avg Bid)
  $27 Avg Bida
  7 bida

  Merhaba Kornienko V., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Muneer M., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Technostacks Infotech, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üz erinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba CUESERVE, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba, İzmir'de pazarlamasını üstlendiğimiz emlak projesi için FB ve Google Adwords konularında uzun süre işbirliği yapacak iş ortağı arıyoruz. Konu ilginizi çekerse detaylar için bağlantıya geçiniz lütfen... İyi çalışmalar. Tarkan

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Hangi alanda tercüme istediğiniz bir şey varsa hmen bize ulaşınulaşın. Arapca'dan Türkçe'ye ve Türkçe'den Arapça'ya çeviri yapmaktayız. .

  $45 (Avg Bid)
  $45 Avg Bida
  3 bida

  tind3r benzeri bir uygulama yaptırmak istiyorum andorid ios ve admin paneli olan

  $160 (Avg Bid)
  $160 Avg Bida
  2 bida
  mosita 2467 1 hour left

  Hi Am looking for a graphic designer who can redesign a design I have, I wud upload it so u can see the design, I want to ve it hot pressed on a T-shirt, the one I have is too small.

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Avg Bida
  18 bida

  Merhaba Himanshu N., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Hi sigma i ve a template devloped with ionic i would like to finish it and make some modification . It need admin panel . And add a bouton for other fonctionality .can you do it?

  $761 (Avg Bid)
  $761 Avg Bida
  1 bida

  Hi guys I have a boilerplate WordPress plugin, containing code for a custom post type and meta box only. With in meta box I ve placed a form builder, I just want you to to save the selected form fields data as json into database. Please see video at [login to view URL] Form Git: https://github

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Avg Bida
  15 bida

  ...sociaux, - Technique web marketing, - SEA, e-pub, - Wordpress. Mission : - Renouvelable sur plusieurs mois après validation et période d’essai. Vous êtes polyvalent(e), créatif(ve), sérieux(se), professionnel(le), force de proposition et vous respectez les délais. Pour valider notre collaboration, j’attends de vous : - Une mini pr&...

  $161 (Avg Bid)
  $161 Avg Bida
  10 bida

  Merhaba HamdiGarraz, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $23 (Avg Bid)
  $23 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Jason W., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $35 (Avg Bid)
  $35 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Mehedi H., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $20 (Avg Bid)
  Ditampilkan
  $20 Avg Bida
  1 bida

  We are in need of someone who can develope an email invite for an event we are hosting. We are trying to send the invite without having to us...based on the event landing page: [login to view URL] We are putting this as contest because we want a lot of ideas to choose from fast. We've included several logo versions.

  $50 (Avg Bid)
  Segera Dijamin
  $50
  23 penyertaan

  Merhaba SERVEROK SOFTWARE, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Avg Bida
  1 bida

  Strateji oyunları yapmak ve bunlara obje aramak

  $518 (Avg Bid)
  $518 Avg Bida
  6 bida

  OS X 'de çalışacak, basit bir app işimiz var. App'in sol tarafında sabit bir tab olacak, ve o taba linkli isimler eklenebilecek. O isimlere tıkladığımızda sağ tarafta ki boşlukta ilgili link açılacak, app'in içinde. Ana hatlarıyla böylece, küçük bir kaç ek'te var ama hepsi basit bir iki eklenti. Bu linkten app içi...

  $222 (Avg Bid)
  $222 Avg Bida
  1 bida

  ...net/ Örnekte belirttiğim gibi bir script yazdırmak [login to view URL] Youtube abone , yorum, like , dislike göndermeye yarı[login to view URL] giren kişilere belirli bir kredi veriyor ve 24 saat içinde o krediler tekrardan sıfırlanı[login to view URL] youtube apisi ile giriş yapılıyor. Admin panel tarafında ise sisteme giren kişiler sayesinde istediğin bir kanala

  $655 (Avg Bid)
  $655 Avg Bida
  3 bida

  İnternette belirli kelimeler üzerinden arama yaparak firma emailleri toplayacak ve firmalara vereceğimiz metni mail atacak birisini arıyoruz. Komisyonla ödeme yapılacaktır.

  $240 (Avg Bid)
  $240 Avg Bida
  20 bida

  Hi, we are using default Magento 2.2.5 Full page cache and after we save a product whole cache get deleted, instead only for the product ve save Also every time we save product, all files in public_html/var/page_cache/... are deleted

  $37 (Avg Bid)
  $37 Avg Bida
  17 bida

  ...master) Total 3 servers: Datacenter 1: Two server node for DC1 One servers node for DC2 Storage Replication In DC1: One NAS Storage. In DC2: One NAS Storage. Proxmox VE Cluster File System: databasedriven fle system for storing confguration fles replicated in realtime on all nodes using Corosync multiple authentication (e.g. local, MS ADS,

  $306 (Avg Bid)
  $306 Avg Bida
  7 bida

  Project Summary: Need someone that can take my twitch overlay and modify it to reflect the following: high def animation (like...blood dripping from a cave or lair walls with a background of a dark haunted place. I know this sounds kind of demonic, it's just to go with a theme of a twitch character. I 've attached the overlay and an outline to follow.

  $501 (Avg Bid)
  $501 Avg Bida
  15 bida

  Bilardo ve kafes dövüşleriyle ilgili mobil oyun

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Avg Bida
  3 bida

  Merhabalar, İzmir'de pazarlamasına başlayacağımız bir konut projesi için SEM ve SEO konularında uzun dönemli beraber çalışacağımız iş ortakları arıyoruz.

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Avg Bida
  21 bida

  Merhabalar, İzmir'de pazarlamasına başlayacağımız bir konut projesi için Google Adwords ve FB reklamları konularında uzun dönemli beraber çalışacağımız iş ortağı arıyoruz. Konu ilginizi çekerse bağlantıya geçiniz lütfen. İyi çalışmalar. Tarkan

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Avg Bida
  1 bida

  ...güvenilir ve çözüme odaklı çalışma sistemiyle kısa sürede Türkiye’de yazılım sektörünün en iyi firmalarından biri olmayı ve hatta yazılım ihraç etmeyi planlamaktayız. Projelerimizde istihdam sağladığımız mühendislerimizin yanı sıra zaman olarak kısıtlı projelerde ve kendi ihtiyacımız olan projelerde Fre...

  $506 (Avg Bid)
  $506 Avg Bida
  8 bida

  Merhaba Ajoy K., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Avg Bida
  1 bida

  İonic 3 için sosyal medya tarzında template çizilecektir. angular 4 ve typescript olması rica olunur.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Avg Bida
  1 bida
  Trophy icon Website mockup Ended

  ...is just a mockup – I have a coder that will take care of the rest. I may also need follow up on layouts, so message me if your able to be hired as a freelancer also. I've added a word-document with some type of instruction. Remember everything has to be unique. You will ultimately have to create these pages and then i can suggest changes if needed

  $200 (Avg Bid)
  Dijamin
  $200
  5 penyertaan

  Sektörümde reklam yasağı var. Ancak farklı kelime ve farklı domainlerle reklam veren meslektaşlarım olduğunu görüyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ben Zeynel Eroglu. Namı diğer Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Hoca. Web sitelerim yaklaşık 20 tane ancak bunların 5 tanesini çok önemsiyorum. Sıralama yapmak gerekirse [login to view URL], astr...

  $133 (Avg Bid)
  $133 Avg Bida
  4 bida

  Merhaba Yılmaz Sattı | UIX, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $150 (Avg Bid)
  $150 Avg Bida
  1 bida

  ...[login to view URL] (Cartellino rettangolare con angoli arrotondati 5,5 x 10 cm) oppure chiedetemelo e ve lo posso mandare. Attendo le vostre offerte, purtroppo per questo lavoro non ho un budget altissimo, ma credo anche che sia molto semplice. Possibilità di cooperazione per altri

  $29 (Avg Bid)
  $29 Avg Bida
  7 bida

  Merhaba cpolat12, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Avg Bida
  1 bida

  Looking for a skilled linux/database guy for installing Librenms according to their official installation guide. It might sound easy, but I´ve been trying for two months with some crowds and yet we can´t get it working. Every step I get a different error and it takes days to figure out what was wrong. It isn´t an hour based job. It a project based

  $38 (Avg Bid)
  $38 Avg Bida
  30 bida

  Quisiera cambiar la forma en que se muestran los posts cuando se ve una categoría. El modo en que se presenta el contenido escrito dentro del post. Quisiera poder decidir si un contenido en particular no debe mostrarse de forma responsive en dispositivos móviles.

  $144 (Avg Bid)
  $144 Avg Bida
  30 bida