Tapis

Carian terbaru saya
Tapis melalui:
Bajet
hingga
hingga
hingga
Kemahiran
Bahasa
  Status Pekerjaan
  7,525 ve logo tugasan ditemui, harga dalam USD

  bitcoin borsa ve coll cuzdan uygulamasi isteniyor ve Takpara atında kendi alt coin yaratmak borsaya sokmak 7 /24 aktif sunucu destek ve güvenlik siber saldırılara karşı Yapay zeka ile geliştirilmesi istiyor um yada ne oluyorsa süre kısıtlaması var ihtiyacta

  $6839 (Avg Bid)
  $6839 Avg Bida
  11 bida

  Kullanıcı girişi olacak. Ürünlerimizi listeleyecek. Fiyat, fotoğraf, kod numarası. Android ve iOS uyumlu. Ürünleri güncelleyebileceğimiz, yenilerini ekleyebileceğimiz bir yönetim paneli olacak. Uygulama üzerinden satıcıya tek tıkla ulaşma imkanı olacak. Sepete ekleme, sipariş gönderme opsiyonel.

  $411 (Avg Bid)
  $411 Avg Bida
  4 bida

  Wordpress altyapısında ve traveltour v2 teması yüklü sitemizde paypal ve stripe secenekleri var. Ayni zamanda iyzicoyu kurmak isteriz api alındı aktif. Woocommerce de iyzicoo nun plug 'ı ile calısıyor ama sistemin tur rezervasyon altinda calismasi gerekli. Admin panelinde ödeme olarak paypal ve stripe seçilebiliyor. İyzicoo nunda eklemesini yapabilm...

  $56 (Avg Bid)
  $56 Avg Bida
  7 bida

  Türkiye ve diğer ülkelerde online e-ticaret kadın giyim satışı olacak [login to view URL] sitemiz için illustratör ai. formatında logo tasarım istiyoruz. Kadın giyiminde tesettür ağırlıklı firmayız fakat logoda amblem olarak başörtüsü vs. amblem istemiyoruz.

  $33 (Avg Bid)
  $33 Avg Bida
  15 bida

  Merhaba Marbry M., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $2 / hr (Avg Bid)
  $2 / hr Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Niraj R., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Avg Bida
  1 bida

  Necesito un DASHBOARD de consola para leer Datos vía API y enviar datos vía API Tal cual se ve en vídeo y debe tener: 1.- La lectura debe hacerse cada 1 segundos, sin que se vea un flash 2.- Generar el GRID y subdividido (Break/Romper) por el campo indice (Id_campaing) 3.- Cuando cambie de valor un campo (evento) debe cambiar de color y mostrar un

  $199 (Avg Bid)
  $199 Avg Bida
  9 bida
  Trophy icon To improve the layout of a page 3 hari left

  Dear talented freelancers. I have written a book for a kid in French, which is in fact a dictionnary. Please find two examples of pages I've designed. I just want to improve the layout, make it more creative. I'm sure yours will just smash mine and be better. The layout will be used for every page I will create. Pick the page you want, both

  $16 (Avg Bid)
  Dijamin
  $16
  9 penyertaan

  Merhaba jhliuster, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Emirhan K., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Avg Bida
  1 bida

  Volt Lines ve Biserwis (isci servisi) konseptini Chariot(dolmus) konseptiyle birlestirip EcoRyde adi altinda Kanada icin gelistirmek.

  $5967 (Avg Bid)
  $5967 Avg Bida
  21 bida

  Merhaba Metehan, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $15 (Avg Bid)
  $15 Avg Bida
  1 bida

  Merhaba Ahmed A., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Avg Bida
  1 bida

  ...archivos adjuntos se muestra paso a paso detalladamente lo que se necesita, también se muestra cómo se debera configurarse el set up basico de acuerdo al "demo" elegido y como se ve actualmente el demo hoy. Estos son básicamente los 4 puntos de personalización que se necesitan: A. Selección previa de la opción "En alquiler&quo...

  $567 (Avg Bid)
  $567 Avg Bida
  34 bida

  Merhaba Celal A., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. Merhaba web sitemiz için yeni bir tema hazırlanmasını istiyoruz. sadece html yapılacak. İlgilenirmisiniz.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Avg Bida
  1 bida

  ...(rolex atd.) jedná se zakázkovou výrobu limitovaných kusů méně známých značek, které třeba ani lidi neznají. Obchodní stránku (exekuci) zařizuji já již jsem na největší výstavě ve Švýcarsky a navázal konexe. Potřebuju někoho kdo se postará o výrobu s...

  $2442 (Avg Bid)
  $2442 Avg Bida
  6 bida

  Örneğini ekte verdiğim gibi bir site tasarlanmasını istiyorum. Tüm içerik ve detaylar tarafımca paylaşılacaktır. Örnek site için [login to view URL] kontrol edebilirsiniz.

  $227 (Avg Bid)
  $227 Avg Bida
  34 bida
  Kongre Kayıt Formu 15j left
  DISAHKAN

  [login to view URL] sitesindeki formun aynısını php ve mysql veitabanı ile çalışanını istiyorum.

  $47 (Avg Bid)
  $47 Avg Bida
  19 bida

  Es un libro donde trata la vida de un joven que ve la vida! Diferente a los demás que cree q no somos únicos en este planeta y que estudia estudia! Educación financiera u todo tipo de motivación tratando de encontrar el éxito!

  $416 (Avg Bid)
  $416 Avg Bida
  5 bida

  ...siguientes: 1) El curso es totalmente técnico (desarrollo de apps móviles) 2) El curso tiene una duración de 10 horas 3) El audio tiene que estar sincronizado con lo que se ve en pantalla 4) La persona que habla, tiene que tener un buen acento en el idioma inglés. Me gustaría poder ver algunos ejemplos de trabajos realizados....

  $450 (Avg Bid)
  $450 Avg Bida
  14 bida