Ditutup

Uluslararası Türk Firmasında Distribütörlük

Amacımız, ürünlerimizi mümkün olduğu kadar fazla kişiye tanıtarak onlarla paylaşmak, satış temsilcilerimizin, ailelerinin ve toplumun sağlığına koruyucu hekimlik kapsamında olumlu katkıda bulunmak aynı zamanda bayilerimizin kazanç elde etmesini sağlamaktır.

Türkiye ile birlikte firmamız ABD, Almanya, Fransa ve Avusturya başta olmak üzere yaklaşık 15 ülkede faaliyet göstermektedir. Başarılı bir satış temsilcisi olmanın ilk şartı ürün hakkında teorik bilgi sahibi olmak yanında aynı zamanda ürünleri de kullanarak tecrübe etmek ve bu tecrübeleri başkaları ile paylaşmaktan geçmektedir.

Şirketimiz bir ağ pazarlama (network marketing) firmasıdır.

Küçük bir yatırım yapıp (250, 500 ya da 1250TL) ürünlerimizi alarak satış temsilcimiz olabilirsiniz. Ürünleri önce kendiniz alıp tecrübe edecek ve başkalarına tavsiye edeceksiniz.

Satış temsilcimiz olmanız durumunda yaptığınız yatırımın karşılığını çok kısa bir zamanda geri alacaksınız.

Kemahiran: Bekerja Bebas

Lihat lagi: Türk porno, Translate Something from Türk, hakkında, türk, türk.e, türk freelancer siteleri, türk freelancer, türk freelance sitesi, türk freelance siteleri, türk freelance, türk free lancer siteleri, freelancer türk, freelance türk, freelance hakkında, arquitecto técnico freelance empleos

Tentang Majikan:
( 0 ulasan ) Turkey

ID Projek: #15494701