Dibatalkan

29702 Animacja flash

Opracowanie 3 zadan z Flash:

1)

Wykonaj animowany i interaktywny projekt prezentacji na dowolny temat. Podczas pracy nad projektem zrealizuj następujące polecenia:

— zaprojektuj odpowiedni interfejs graficzny,

— zastosuj animację automatyczną kształtu i toru do tworzenia czołówki i elementów interfejsu,

— posegreguj odpowiednie elementy w symbole,

— stwórz animowane przyciski, za pomocą których możliwe będzie przechodzenie między rozdziałami prezentacji umieszczonymi w scenach,

— do wybranych przycisków dodaj dźwięk.

Z gotowego projektu wygeneruj plik .swf z plikiem .html.

2)

Stwórz interaktywną animację, której przebieg będzie zależał od czynności wykonywanych przez użytkownika i przeszkód znajdujących się w scenie (może to być na przykład animacja auta, które podjeżdża do wskazanego punktu, ale zatrzymuje się na przeszkodach, upuszczanie prezentów w momencie kliknięcia przez poruszającego się świętego Mikołaja itp.).

W zadaniu powinny zostać wykorzystane następujące elementy: odczyt pozycji myszki, modyfikowanie właściwości MovieClipu z poziomu ActionScript (niekoniecznie pozycji — preferowana jest inna właściwość) oraz testowanie kolizji.

3)

Stwórz interaktywny program (grę, prezentację multimedialną), opierający się na spójnym projekcie graficznym. Powinien on zawierać co najmniej: preloader, stronę tytułową, pomoc, część interaktywną, ścieżkę muzyczną, efekty dźwiękowe oraz stronę końcową. Projekt powinien opierać się na możliwościach Flasha poznanych w całym kursie.

Prosze o info nt. kosztow i czasu. Konieczne jest dolaczenie kodu zrodlowego. Moga byc juz gotowe projekty, nie roszcze sobie praw wlasnosci ;)

Kemahiran: Reka Bentuk 3D, Reka Bentuk Sepanduk, Reka Bentuk Grafik, Rekabentuk Logo, Perkhidmatan Video

Lihat lagi: graphic cow, zaprojektuj, testowanie, dzy, d tu, animacja, swf preloader, cow swf, preloader swf, flash projekt, ce html, actionscript amp, swf preloader actionscript, preloader actionscript, flash html preloader, cow flash, projekt flash, html preloader flash, preloader html, html preloader program

Tentang Majikan:
( 0 ulasan ) Poland

ID Projek: #5604907