Ditutup

110984 Unowocześnienie layoutu [login to view URL]

[url removed, login to view] (wraz z międzynarodową wersją [url removed, login to view]), unikalny serwis umożliwiający publikowanie danych statystycznych zbieranych przez Google Analytics, poszukuje nieszablonowego grafika, którego zadaniem będzie unowocześnienie obecnego - zbyt surowego i nieintuicyjnego - layoutu serwisu. Nowa wersja graficzna powinna być bardziej przejrzysta i z mniejszą ilością tekstu na stronie głównej. Ponieważ 1 obraz to 1000 słów, funkcjonalność serwisu powinna zostać przedstawiona na stronie głównej najlepiej w formie kilku intuicyjnych rysunków. Wzorem dla nas są witryny [url removed, login to view], [url removed, login to view] czy [url removed, login to view] i właśnie czegoś podobnego oczekujemy. Nowy layout powinien zmieścić się na ekranie o rozdzielczości 1280x1024. Powinien zawierać jeden główny tekst, który w dwóch-trzech zdaniach przedstawi koncepcję serwisu (podobnie jak [url removed, login to view] albo [url removed, login to view]).

Nasza konkurencja posiada coś takiego: [url removed, login to view] - my chcielibyśmy zaprezentować się naszym odwiedzającym jeszcze prościej, jeszcze czytelniej i bez konieczności przewijania.

Gdy 3 lata temu pracowaliśmy nad naszym obecnym layoutem zależało nam przede wszystkim na tym, aby prezentować się tak przejrzyście jak... główna strona Google :-). Niestety nie udało się - za dużo jest na naszej stronie tekstu i dlatego uważamy, że użytkownik zbyt dużo czasu traci na zrozumienie idei serwisu SeeTheStats. Dodatkowo chcielibyśmy, aby nasz serwis kojarzył się z profesjonalizmem, a do tego potrzebujemy m.in. profesjonalnego grafika, który projektując dla nas nowy layout weźmie pod uwagę aktualne trendy i wymagania dotyczące zarówno oprawy wizualnej, jak i zagadnień związanych z web usability.

Oprócz strony głównej do adaptacji do nowego layoutu będą 4 podstrony:

- Learn more: [url removed, login to view]

- My WebStats: [url removed, login to view] (w załączniku - [url removed, login to view])

- Site Profile: [url removed, login to view]* (np. [url removed, login to view]),

- Rejestracja w serwisie: [url removed, login to view]

Nie planujemy zmiany obecnego logo serwisu SeeTheStats, ale dopuszczamy jego facelifting związany z nowym layoutem (posiadamy pliki źródłowe logo).

W ramach współpracy z wybranym przez nas grafikiem oczekujemy 3 różnych propozycji strony głównej - nie chcemy być ograniczeni tylko do jednego narzuconego pomysłu, ale chcemy mieć możliwość wyboru jednej z 3 zaprezentowanych nam koncepcji i nad tą jedną skupić się w dalszej części prac (podobne doświadczenie mamy z przeszłości i znakomicie się to wówczas sprawdziło). Jednocześnie po wyborze docelowej koncepcji nie możemy ograniczyć się do standardowej zazwyczaj formułki "poprawki do max. 3 rewizji", ponieważ nikt nie może nam zagwarantować, że po 3 rewizjach osiągniemy oczekiwany przez nas ideał.

Podsumowując: szukamy nieprzeciętnego, wybitnego grafika www - kogoś, kto jest nieszablonowy, nietypowy, ale jednocześnie bardzo nastawiony na przejrzystość i usability, tzn. na jak najmniejszą ilość elementów na stronie (zwłaszcza stronie głównej serwisu). Kogoś, kto zaproponuje coś równie przejrzystego jak wspomniany Evernote czy Instagram. Ma to być ktoś, kto nasz aktualny potok słów potrafi zamienić na 2-3 obrazy/grafiki mówiące same za siebie. Mega kreatywność owocująca mega prostotą i przejrzystością :-). Szukamy artysty, którego mottem są słowa da Vinciego: "Prostota jest ostateczną formą wyrafinowania" :-).

WAŻNE: interesuje nas tylko materiał graficzny (.psd, .ai), na HTMLa/CSSa potniemy sobie wszystko sami. Nie jesteśmy fanami flasha, więc im go będzie mniej, tym lepiej.

Bazując na doświadczeniu z grafikiem, który kilka lat temu wykonał dla nas obecne logo i design, umowa, którą zawrzemy będzie zawierać zapis regulujący przeniesienie praw autorskich wykonanych prac.

Jak widać z powyższego opisu - dokładnie wiemy czego chcemy :-). Mamy przy tym duże poczucie humoru, jesteśmy bardzo kontaktowi, na maile odpowiadamy bez opóźnień i płacimy w terminie. Czekamy na propozycje od odważnych, nieprzeciętnych magików. Portfolio bezwzględnie wymagane, bo na jego podstawie ocenimy tę nieprzeciętność.

Pozdrawiamy,

SeeTheStats.pl.

Kemahiran: CSS, Reka Bentuk Grafik, HTML, PHP, Reka Bentuk Laman Web

Lihat lagi: zw design, www graphic design com pl, w logo design idea, strony dla logo design, pod web design, np logo design, nam logo design, mie logo design, mega design web, logo tekst design, logo instagram design, logo design ce, logo co 3 z, bo da logo, google analytics profile, analytics pro, amy g, wi web, si logo design, pro z

Tentang Majikan:
( 0 ulasan ) Poland

ID Projek: #5682845