Ditutup

Internetowy research niemieckiego rynku usług HR

Job Description:

Zlecenie na wykonanie badań rynków.

Zlecający:

Dariusz Kanabus

[url removed, login to view] Sp. z o.o.

ul. Żurawia 43/207, 00-680 Warszawa

NIP 527-268-01-87 REGON 146200250

KRS 0000426210

Tel: 508 957 206

Wstęp:

Przedmiotem zlecenia jest wykonanie raportu na temat rynku usług przeznaczonych dla działów HR / firm rekruterskich, ze szczególnym naciskiem na usługi grafologiczne i psychometryczne.

Przedstawienie także w tym raporcie rynku usług szkoleniowych nastawionych na indywidualny rozwój jednostek i zespołów. Usług służących rozwojowi umiejętności miękkich (kompetencji miękkich). Raport zawierający opisane wcześniej tematy ma dotyczyć rynku Niemieckiego (firm mających siedziby na terenie Niemiec)

Opis zadań

Opisać rynek Niemiecki pod kątem:

Konkurencja

Wyszukać i wypisać jak najwięcej jak największych firm (wszystkie największe na tym rynku, plus kilka mniejszych = sumarycznie 15) świadczących usługi dla działów HR, firm rekrutacyjnych, oraz oferujących usługi biznes coaching, executive coaching (nie life coaching)i, programy rozwojowe, indywidualne zajęcia psychologiczne (nie psychoterapię, tylko rozwój psychologiczny kompetencji miękkich, szczególnie w kierunkach biznesowych). Proszę o przeszukanie całego rynku pod kątem usług związanych z grafologią, psychologiczną analizą pisma, i wypisanie wszystkich firm/osób oferujących takie usługi.

Efektem tej części raportu mają być: linki do stron firm oferujących te usługi, linki do serwisów skupiających się wokół powyższych tematów, tabele porównujące oferowane usługi, ich ceny i zakresy (o ile firmy będą podawać takie dane). Wypisać mniej więcej rząd wielkości ile jest takich firm (w katalogach typu panorama firm, powinny być takie dane)

Wydarzenia związane z branżą

Wyszukać i wypisać jak najwięcej planowanych wydarzeń związanych z branżą HR i rekruterską w roku 2016 i 2017. Mogą być też inne wydarzenia, ważne by na tych zdarzeniach można było spotkać się z przedstawicielami dużych firm, managerami z działów HR, czy też z firmami rekrutującymi. Wypisać trzeba daty, miejsca (kiedy i gdzie) będą odbywały się te wydarzenia. Jeżeli wydarzenie jest cykliczne tez można je wpisać, nawet jeżeli nie jest jeszcze zapowiedziane że się wydarzy. W raporcie proszę by oprócz dat i miejsc znalazły się linki do tych wydarzeń, koszty (uczestnictwa, stanowiska itp). Może też znajdą się serwisy informacyjne które informują o tego typu wydarzeniach, więc też fajnie by w raporcie były wymienione.

Forma wykonania pracy:

Efektem pracy ma być raport w formie dokumentu do wydrukowania, opisujący powyższe zagadnienia.

Pomocne informacje

Linki (dla inspiracji)

Informacje o targach i wydarzeniach w unii europejskiej [url removed, login to view]

Kontekst zlecenia

Raport rynku ma zostać wykonany dla firmy oferującej usługi analizy grafologicznej pisma, i tworzącej profile psychologiczne na tej podstawie. Firma ta też oferuje usługę prowadzenia psychologicznego (coachingu), w kierunku rozwoju kompetencji miękkich.

Firma ta rozważa wejście na Niemiecki rynek, zleceniodawca współpracuje z tą firmą wspierając ją informatycznie i strategicznie.

Strony internetowe firmy: [url removed, login to view], [url removed, login to view]

Kemahiran: Penterjemah Bahasa Jerman, Penterjemah Bahasa Poland, Penulisan Laporan, Carian Web

Tentang Klien:
( 0 ulasan ) Warsaw, Poland

ID Projek: #10292698

4 pekerja bebas membida secara purata zł1743 untuk pekerjaan ini

kubust

Dzień dobry, Państwa projekt jest dla mnie bardzo interesujący. Chętnie podjałbym się realizacji. Mówię biegle po niemiecku oraz mam doświadczenia w podobnych projektach. Proszę o kontakt. Jakub

zł2000 PLN dalam 10 hari
(7 Ulasan)
3.7
bytessolution

I understand the requirements of your project and I can assure you of completion with desired quality of work. I have good skills and experience in ♦ web scraping, ♦ find contact information, ♦ phone , e-mail searching Lagi

zł750 PLN dalam 7 hari
(6 Ulasan)
2.9