Develop a mini-game - Unity3D, C# (FLUENT RUSSIAN!)

Ditutup Disiarkan 6 tahun lepas Dibayar semasa penghantaran
Ditutup

Ищем талантливого разработчика на Unity 3D для запуска образовательного игрового проекта.

Обязанности:

1. Разработка образовательной игры на Unity 3D, C# с использованием библиотек Microsoft Kinect.

2. Работа в команде с дизайнерами, разработчиками и менеджером проекта

Требования:

1. Знание среды Unity 3D и C#

2. Опыт в анимации с использованием Unity

Пожалуйста, прикрепите к заявке портфолио и вашу примерную оценку разработки мини-игры, описанной в прикрепленном файле PDF. Это долгосрочный проект, начинающийся в Сентябре.

Looking for a talented Unity 3D developer for an educational game project.

Your scope of work will include:

1. Developing educational games on Unity 3D, C# with Microsoft Kinect librarires

2. Working with a team of designers, developers and managers

You should be able to:

1. Utilize Unity 3D, API Unity 3D (json/xml/network) and C#

2. Have at least 2 years of experience in commercial product development

3. Have experience in animation in Unity framework

Fluency in Russian is a must. Please apply with a portfolio and an estimation of a task described in attached PDF. This is an ongoing project starting in September.

Pengaturcaraan C# Pembangunan Permainan Penterjemah Bahasa Rusia Pembangunan Perisian Unity 3D

ID Projek: #15048365

Tentang projek

12 cadangan Projek jarak jauh Aktif 6 tahun lepas

12 pekerja bebas membida secara purata $25/jam untuk pekerjaan ini

TopTower22

Dear sir, how are you. I can do your project with unity. As you know unity is the multi platform. So What you want is my main skill. I am unity game/app expert and have full experience for 5 years. I can provid Lagi

$22 USD / jam
(46 Ulasan)
6.7
LunaticX

привет, пдф файл не видно, можно ссылку на него? .

(4 Ulasan)
4.8
dimabernat

I am a Unity dev with 2 years of experience mostly in AR,VR,Mobile app\games, but I worked on other projects along the way as well. Kinect Project before both Kinect 1 and 2 I worked in a team & version control. Jso Lagi

$25 USD / jam
(3 Ulasan)
2.5
Rhasan46

Hello I have gone through your project description I am highly expert & well experienced i can do it very well. having 10years of experience & have completed 500+ projects . My expertise skills are:- C# Programmi Lagi

$18 USD / jam
(0 Ulasan)
0.0
webbookstudio

Hello, my name is Michael. I represent Ukrainian based IT-company Webbook Inc that provides services in the IT-sphere for international business. We were carefully reviewing the requirements of the job description, so Lagi

$24 USD / jam
(0 Ulasan)
0.0