Ditutup

SQL COLUMN

9 pekerja bebas membida secara purata $29 untuk pekerjaan ini

(15 Ulasan)
4.9
Peefect

merhaba, ben bir uzmanım lütfen benimle sohbette tartışın Teşekkürler..................................................................

$29 USD dalam sehari
(3 Ulasan)
2.1
alerthum

Günlük Devir işlemleri yapılan hareketi birlikte inceleyerek çözüme ulaştırabilirim. SQL Server tarafında veya MYSQL tarafında analiz ederek problemi çözeblirim.

$25 USD dalam 2 hari
(0 Ulasan)
0.0
jiyanbyt

Merhaba. Yazilimini görmem gerekiyor fakat bunu cözebilecegimi dusunuyorum. Tam anlamadim demek istediginizi yine de fikrim var .

$25 USD dalam 7 hari
(0 Ulasan)
0.0
byhkmt16

Hızlıca işinizi çözebilirim. 5 yıldır SQL ile çalışıyorum. Sayfalar süren sql sorguları yazıyorum, başkalarının yazdığı SQL sorgularını düzeltiyorum. İletişime geçerseniz hızlıca çözelim.

$50 USD dalam sehari
(0 Ulasan)
0.0
Tanju1907

Projeyi ve istediğinizi tam olarak görebilirsem yardımcı olabileceğini dusunuyorum. Teklifimi kabul ederseniz konuş hakkında konuşabiliriz.

$25 USD dalam 7 hari
(0 Ulasan)
0.0
marioncobretti

Veritabanında yer alan tablo yapısını ve kodu inceleyip sorunu çözebilirim. Hem PHP kodlamada hem de gerekiyorsa tablo yapısını düzeltme konusunda yardımcı olabilirim.

$20 USD dalam 2 hari
(0 Ulasan)
0.0
abi1990

Merhabalar MySQL ve SQL daha önceki projelerinde kullandım bahsettiğiniz problemi tam olarak anlamadım lütfen iletişim e geçerseniz yardımcı olabilir

$25 USD dalam 7 hari
(0 Ulasan)
0.0
iCodeQuality

kimseyle anlaşmadıysanız yardımcı olabilirim .......................................................

$10 USD dalam 7 hari
(0 Ulasan)
0.0