Angajam wordpress developer romania (only romanian) (doar full time)

Ditutup Disiarkan 2 tahun lepas Dibayar semasa penghantaran
Ditutup Dibayar semasa penghantaran

Ce vrem noi de la tine

Să ai cunoștințe avansate de HTML, CSS și JavaScript

Să poți lucra cu buildere precum Elementor, Divi, Visual Composer etc.

Să ai cunoștințe de bază în PHP

Să poți prelua design-uri din tool-uri precum Figma, Sketch, PSD sau Adobe XD

Să fii o persoană foarte atentă la detalii

Să ai capacitatea de a-ți organiza timpul și sarcinile

Descrierea jobului

Căutăm o persoană care poate implementa în Wordpress design-uri custom (realizate in-house) pentru: website-uri de prezentare, magazine online și diverse platforme web-based.

Responsabilități

Să transformi în site-uri live pe Wordpress cu builder-ul tău preferat

Ce îți oferim

Salariu fix și bonusuri atractive în funcție de performanță

Oportunități de învățare

Echipă tânără și veselă

Oportunități de avansare alături de noi și creștere odată cu agenția

Participarea în proiecte diverse

Angajam doar full time

Va multumesc!

Wordpress Reka Bentuk Laman Web HTML PHP

ID Projek: #29797844

Tentang projek

15 cadangan Projek jarak jauh Aktif 2 tahun lepas

15 pekerja bebas membida secara purata €454 untuk pekerjaan ini

kanika6665

Hi! I find myself eligible for this job since I am having 9 years of extensive experience. My expertise includes PHP, HTML, Website Design and WordPress. Please Send a message so that we can discuss more about this pr Lagi

€530 EUR dalam 23 hari
(91 Ulasan)
7.1
SketchAnimator03

Hi, we can develop wordpress wbsite using Elementor. I would like to you to discuss further info regarding the project. I have some question regarding the project,are you available? With Regards;

€250 EUR dalam 7 hari
(1 Ulasan)
3.5
AscogentCreative

Hi Please! Ok, I checked the project and read the details carefully, i am highly interested to work with you. Thank you for this nice project: Angajam wordpress developer romania (only romanian) (doar full time) I a Lagi

€250 EUR dalam 2 hari
(0 Ulasan)
0.0