118056 programista PHP, JS, CSS, XHTML - praca zdalna

Ditutup Disiarkan Feb 21, 2014 Dibayar semasa penghantaran
Ditutup Dibayar semasa penghantaran

Poszukujemy do stałej współpracy (umowa o dzieło/zlecenie/pracy/współpracy) przy projekcie aplikacji internetowej dla firm.

Zadania: poprawki i propozycje zgłaszane przez użytkowników, debugowanie kodu, optymalizacja kodu, tworzenie nowych modułów aplikacji, druków, raporty

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość xHTML / CSS

- Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3

- Bardzo dobra znajomość jQuery / JavaScript / PHP / MySQL

- Znajomość SVN (opcjonalnie, można się szybko wdrożyć)

- Terminowość, solidność, dokładność

- minimum 15h w tygodniu

Oferujemy:

- Zarobki adekwatne do powierzonych zadań

- Praca zdalna

- Rozliczenie na podstawie faktury VAT lub rachunku.

- Sposób rozliczeń godzinowy lub od efektu w zależności od projektu

CSS Reka Bentuk Grafik HTML PHP Reka Bentuk Laman Web

ID Projek: #5689901

Tentang projek

Projek jarak jauh Aktif Feb 21, 2014